İçerenköy Franke Servisi

Franke Markası Konusunda Hakim Firmayız Franke servis Üsküdar olarak, Üsküdar ve çevresindeki semtlerde tüketicilerimize yardımcı olmaktayız. Üsküdar Franke Servisi Firmamız Franke Markası’nın özel servis statüsündeki hizmet sunan araçlarından biridir. İşimizde disiplini ve özeni, aynı zamanda sürekli kendimizi yenilemeyi ön planda tutmaktayız. Müşteri memnuniyeti ise en verdiğimiz misyonumuzdur. Franke Markası’na ait olmak üzere, hem ankastre ürünler, hem de dayanıklı beyaz eşyalarınızı firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz. Hem evlerinizde, hem de işyerlerinizde kullandığınız cihazlarınız için arayınız. Hem online randevu alabilirsiniz, hem de çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Programlı çalışan, her müşterimize eşit değer veren bir firmayız. Sizi bekletmeden, en kısa sürede yardımcı olacağız.

Üsküdar Franke Servisi
Üsküdar Franke Servisi

Franke Servis Üsküdar

Hizmetlerimiz kendi araçlarımızla adresinize gelmek ve durum tespiti yaparak gerekli işlemleri ivedilikle yapmak şeklinde gelişmektedir. Garanti sürelerinizi dikkate alıyoruz. Ayrıca, genel anlamda servis ücretlerimizin ekonomik olduğunu belirtelim. Kesinlikle şişirme fiyatlar çıkaran bir firma değiliz. Yedek parça değişimi gerektiğinde, markanın orijinal parçaları takılmaktadır. Üsküdar Franke Servisi Tüketicilerimize sorun hakkında detaylı bilgi veririz. Durumu açıklar, yapılması gereken işlemi açıklarız. Hızlı ve güvenli çözüm sunarız. Yetki belgelerimiz, çalışma izinlerimiz incelemeniz için açıktır.

Üsküdar Franke Servisi

Profesyonel ve Güvenilir Hizmet  Dürüst hizmet ve pratik çözümler sunan firmamız Üsküdar Franke Servisi, size, cihazlarınızı uzun süre kullanmanız için emek vermektedir. Çözüm sunarken amacımız, modellerin örünü uzatmaktır. Mümkün olduğu kadar modellerin özelliklerini yükseltmek, en verimli şekilde ve uzun yıllar kullanılmasını sağlamak amacımız. Personelimiz de işinin hakkı veren, mesleki eğitimi en üst seviyede kişilerden oluşmaktadır. Güleryüzle, asla yanlış bilgi vermeden size yardımcı olacaklar.

Tamirat, montaj ve diğer hizmetlerimizde, asla sizi oyalamadan, en kısa sürede yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Cihazlarınız için gerekeni yapacak, ilk günkünden daha kaliteli bir şekilde size teslim edeceğiz. Çözümü olmayan cihazları, sadece para almak için kesinlikle tamir etmeyiz.

Bir cevap yazın