Franke Servis Kartal

İstanbul Kartal Franke servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Franke Servis Kartal Alanında uzman ekibimiz ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla.  Müşterilerimize özel servis hizmeti sağlamaktayız. Kaliteli, güvenli ve garantili servis hizmeti anlayışıyla her zaman güvenilir ve işini tam donanımlı Franke Servisi olarak yerine getiren firma olarak sektörde adımızdan söz ettirmekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle müşterilerinize garantili hizmet vererek. Olumlu geri dönüşümler almaktayız.

1911 yılında kurulan İsviçre firması Franke markasının her ürünü için özel servisini sağlayan bir firma olarak. Franke Servis Kartal  İstanbul’un kartal ilçesinde sektörde yer almaktayız. Gelişen teknolojiyi takip eden, yenilikleri hizmet ağına ekleyen ve alanında uzman teknik ekibimizle her zaman müşterilerimizin yanında yer alarak portföyümüzü genişletiyoruz.

Franke Servis Kartal

Firma Olarak Franke Markasının Her Ürünüyle İlgili Hizmet Vermekteyiz. Firma olarak. Franke markasının bünyesinde satışa sunduğu her ürünle ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalar, ankastre ürünler, evyeler, ocak, fırın ve klima ürünleri alanında garantili bir şekilde müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız garantili ve orijinal parça değişimleri yapmaktadır.  Bu konuda istikrarımı sürdürmeye devam etmektedir. Franke Servis Kartal Yaşam alanınızda kullandığınız Franke marka ürününüzün parça değişimi konusunda.  Kalite ve ekonomik olarak firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, ankastre ürünler, klima, ocak ve fırın ürünlerinin montaj ve bakım hizmetleri konusunda da müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

Kartal Franke Servisi

Müşterilerimize Çözüm Odaklı Hizmet Sağlamaktayız. Franke markasının kartal servisi olarak siz müşterilerimiz bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde Franke servis Kartal çağrı merkezimize arıza bildirimi yaparak, yetkili arkadaşımıza sorun hakkında bilgi verebilirsiniz.  Arıza bildiriminiz firmamıza ulaştıktan sonra en kısa süre içerisinde sizlere ulaşmaktayız.  Kartal Franke Servisi Evinizin her alanında kullandığınız Franke ürününüzle ilgili sorunu yerinde tespit ettikten sonra çözüm odaklı servis sürecimize başlıyoruz.

Bir cevap yazın