İçerenköy Franke Servisi

Franke Servis Dudullu İle Özenli Hizmet Alacaksınız:

Yıllardır özenle hizmet seven Franke servis Dudullu firmamızla sizlerleyiz. Amacımız, Franke markası ürünleri kullanıcılarına hizmet sunmaktır. Dudullu Franke Servisi Bu şekilde, marka üretimlerinden maksimum fayda sağlanması ve uzun yıllar verim alınmasını hedefliyoruz. Franke, dayanıklı beyaz eşya ile ankastre mutfak ürünleri konusunda uzman markadır. Modelleri birçok ülkede satılır ve takdir edilir. Bu markayı seçerek doğru bir adım attınız. Firmamızla çalışarak ikinci doğru adımı atacaksınız.

 

Dudullu Franke Servisi Dudullu ve çevresinde bulunan tüm kullanıcılarımız, bizleri güvenle arayabilirsiniz. Franke Servisi Özel servis statüsünde olan firmamız, bu doğrultuda tüm çalışma izinlerine ve yetkilerine sahiptir. İnternet sitemizden, belgelerimizi inceleyebilirsiniz. Birçok kötü niyetli sözde servis firmaların olduğunu belirtelim. Bunlara itibar etmeyiniz. Gerçekten dürüst çalışan, profesyonel firmamızı tercih ediniz.

Hizmetlerimiz ve Çalışma İlkelerimiz: Dudullu Franke servisi olarak, Franke marka cihazların tüm işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Franke servis Dudullu Buna göre, makinelerin açılması ve montajı ile kurulumlarının yapılması bizim işimizdir. Makinelerin rutin bakımları ile parça değişimleri de hizmetlerimiz kapsamındadır. Belirtelim, yedek parçalarımız markanın orijinal parçalarıdır. Makinelerin tamiri, temizlenmesi, hasarlarının giderilmesi işlemlerimiz de profesyonel çalışan, bilgili ve eğitimli ekiplerimiz tarafından eksiksiz yapılır.

Dudullu Franke Servisi 

Telefon üzerinden ve internet sitemizden online randevu alabilirsiniz. 7/24 iletişim kurmanız mümkündür. Randevu saatlerimiz, mesai saatleri dikkate alınarak, geç saatlere kadar devam etmektedir. Ekiplerimiz, adrese kendi araçları ile gelirler. Hemen durum tespiti yapılır. Sorun saptanır ve müşterimize bilgi verilir. Buna göre detaylı açıklanarak, cihazla ilgili yol haritası çizilir.

Fiyatlarımız ekonomik çizgilerde olup garanti kapsamında buna göre hesaplama yapılmaktadır. Dudullu Franke Servisi  Garanti kapsamındaki ürünler asla atlanmaz. Cihazlarınıza özenli bakım yapılarak, eskisinden daha yeni şekilde size teslim edilir. Bakım ve diğer işlemlerimiz, mümkün olan en kısa sürede, müşterilerimizi mağdur etmeden yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın