Franke Servis Cevizli

Özel Servis Tüm İstanbul’da beyaz eşya, elektronik eşya, klima, kombi servisi özel servisi veren Cevizli Franke Servisi 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Franke Servis Cevizli Çağrı merkezine ulaşan taleplerde eğitimli personel tarafından değerlendirilerek. Bu konuda tüm konularda servisimiz müşteri memnuniyeti sağlamayı görev bilmektedir. Eğitimli ve Alanında Uzman Personel Firmamızın tüm çalışanları ve teknik servis personeli. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, yeni gelişen teknolojiler hakkında anında eğitimini görmektedir. Teknik servis personeli üst düzey teknik hizmet üretmektedir. Bu konuda kaliteli hizmet sonucu müdahale edilen arızalar ve bakımlar için 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi sunmaktayız.

Franke Servis Cevizli
Franke Servis Cevizli

 Franke Servis Cevizli

Evinizde bulunan marka ayrımı olmadan tüm beyaz eşya, elektronik eşya, klima, kombilerin arızalandığında, müşteri iletişim merkezini aradığınızda uzman müşteri hizmetleri personelimiz arızanın kaynağını öğrenerek teknik servisin tam donanımlı olarak adresinize süratle yönlendirir. Servis talebinizi web sitemizde bulunan formu doldurarak, telefon ile whatsapp ile Franke servis Cevizli tarafından alınmaktadır. Teknik servisimiz aynı gün içerisinde tam donanımlı olarak adresinizde arızaya müdahale etmek için gelir.

Cihazınızı inceleyerek arızanın sebebi, en uygun şekilde nasıl giderileceği, Franke Servis en ekonomik çözümün nasıl sağlanacağı konusunda sizleri bilgilendirerek onayınızı müteakip öncelikle cihazı yerinde tamir eder. Çok az cihaz servis gelmesi gerektiği birçok tecrübe ile sabittir. Müdahale sonrasında arıza ile karşılaşmamak için cihazda nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgi verir. Servis ücreti başta size verilen ücrettir.

Franke Cevizli

Müdahale esnasında doğabilecek masraflar tarafınızdan onay alınarak yapılır. Franke Servis Cevizli Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlayan servisimiz yapmış olduğu bakım veya tamir faaliyetinin bir göstergesi olan 1 yıllık ücretsiz yedek parça ve işçilik garantisini size hatırlatarak gönül rahatlığıyla adresinizden ayrılır. Servis ücretini ister kredi kartı ile ister peşin olarak ödeme imkanınız bulunmaktadır.

Bir cevap yazın