Franke Servis Çengelköy

Teknik servis hizmetleri konusunda sınırları zorlayan Franke servis Çengelköy bölgesinde en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Çengelköy Franke Servisi Bölgenin genel yapısı itibariyle en sık kullanılan beyaz eşyaların en sık ortaya çıkardığı arızalarını profesyonel kadrosu ile en hızlı şekilde çözmeyi hedeflemektedir.

Franke Servis Çengelköy

Franke özel servis merkezinde elektrikli ev aletleri ve bunun yanında en sık teknik servis hizmeti sunulan. Beyaz eşyalar için bünyemizde özel eğitimli uzman personel bulunmaktadır. Kaliteli teknik elemanlarımız ile siz değerli müşterilerimize tüketici seviyesinde en profesyonel hizmeti sunmak için kadro oluşturmuş durumdayız. Kapsamlı hizmetleri en uygun ücretler ile sizlere sunmak amacıyla öncelikle müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Franke servis Çengelköy Yapılan her onarım müşteri gözü önünde yapılarak şüpheli hiçbir durum, ortaya çıkarılmaması öncelik kabul edilmektedir.  Ayrıca her iş sonunda teknik servis raporu hazırlanarak müşteriler ile karşılıklı imza altına alınmaktadır.

Franke Servis Çengelköy
Franke Servis Çengelköy

Çengelköy Franke Servisi

En Kaliteli Franke Özel Servis Hizmeti  Garanti kapsamı dışına çıkmış olan beyaz eşyalar özel servis hizmeti sayesinde.  Değiştirilen yedek parçaları ile ömürleri daha da uzatmaktadır. Çengelköy Franke Servisi sayesinde oluşturulmuş uzman teknik personel kadrolu mobil ekipler hızlı ve ekonomik çözümler üretirken. Aynı zamanda kalitenin de kullanıcı seviyesinde hissedilmesi için gerekli çalışmaları sürdürmektedir. Bu sayede müşterilerimiz bize ulaşmadan önce küçük ayarlar ile kullandıkları her türlü beyaz eşyalarının çalışmasını sağlayabilmektedir.

Çengelköy Franke

7/24 kesintisiz hizmet sunan ve bölgesinde her türlü kullanıcı seviyesinde yapılabilecek basit onarımları.  Her gittiği servis bölgesine ve evlerde, işyerlerinde benimseterek çoğu arızanın kısa sürede onarılmasını sağlamaktadır. Çağrı merkezine arıza ve onarım konusunda düşen tüm bildirimlere anında reaksiyon gösteren teknik servis elemanları.  Mobil servisler yardımı ile 7/24 kesintisiz hizmet sunumu yapmaktadır. Müşterilerine en iyi servis hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuş olan,  Franke teknik servis müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. Franke servis Çengelköy Sizlere hizmet vermeye devam edeek yanınızda olacağız.

Bir cevap yazın