İçerenköy Franke Servisi

Franke Servis Erenköy Olarak Misyonumuz ve Vizyonumuz Franke servis Erenköy olarak İstanbul Erenköy ve çevresinde her zaman hizmetindeyiz. Erenköy Franke Servisi Yılların tecrübesi ile işimizde her zaman bir numara olmayı hedefledik. Hedefimizden asla şaşmadan, tamamen profesyonel şekilde, aynı zamanda ilk günkü çalışma isteğimizle sizlerleyiz. Özel servis statüsünde çalışan firmamızdan Franke Markasının tüm modelleri için yardım alabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, bozdolabı, fırın, ankastre mutfak ekipmanları, kurutma makinesi, klima, su ısıtıcı gibi cihazlarınız için arayınız.

erenköy franke servisi
erenköy franke servisi

Franke Servis Erenköy

Misyonumuz, tüketicilerimizin dayanıklı beyaz eşyalarından maksimum faydayı sağlamalarına yardımcı olmaktır. Öte yandan, modellerin ömrünü uzatmak ve kalite kullanım sunmaktır. Vizyonumuz, modern teknikleri izleyerek kendimizi geliştirmek ve tüketicilerimize verimli hizmet sunmaktır. Erenköy ve Çevresinde Hizmetlerimizle Sizlerleyiz   İstanbul, Erenköy ‘ta bulunan hemşerilerimiz her zaman hizmetlerimizle sizinleyiz. Erenköy Franke Servisi ve çevresinde özel servis olarak, en iyi hizmeti sunan firmayız. Erenköy Franke servisi olarak, iletişim sistemimiz 7/24 açıktır. Kesintisiz şekilde, hem internet sitemizden, hem de çağrı merkezimizden iletişim kurmanız mümkündür.

Erenköy Franke Servisi

Dayanıklı beyaz eşyalarınızın adresinize gelmesinden itibaren hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Montaj ve kurulum işlemler, tamirat, rutin kontrol, tesisat kurulumu ve yenilenmesi, yedek parça takılması, parçaların değişmesi gibi çalışmalarımız arasındadır. Personelimiz teknik konularda, özellikle Franke Markası ürünlerinde, eğitimli ve deneyimlidir. Size en iyi hizmeti sunacağız.

Modellerin yedek parça değişimlerinde markanın orijinal parçaları monte ediyoruz. Kesinlikle çıkma parça kullanılmaz. Franke Markası dayanıklı beyaz eşya ve ankastre ürünlerinde birtakım garanti uygulamaları sunmaktadır. Özel servisimiz, danışanlarımıza garanti haklarını, imtiyazlarını kullandırmaktadır. Franke servis Erenköy Beyaz eşyalarınızın etkin olarak kullanılması, Franke Servisi ömrünün uzaması için işini özenle yapan ve bilgisi olan servislerle çalışmaya dikkat ediniz. Erenköy Franke Servisi Özellikle, çakma tabir edilen kötü niyetli, birtakım dolandırıcı firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Firmamızın yetki belgelerini, çalışma izinlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Erenköy Franke

Sizin ev aletlerinizin arızaları ve servis ihtiyaçlarınızda. Profesyonel garantili tamir onarımları gerçekleştiriyoruz. Yerinde bir orijinal tamirci istiyorsanız Erenköy Franke İçin sizlere en sağlam ve güvenilir onarım sağlıyoruz.

 

Bir cevap yazın